Vyberte stránku

Dobrá fotografie má v sobě náboj, myšlenku, poselství nebo emoce. Svět dětí, táborů a her tohle všechno v sobě má. Podařilo se ti něco takového zachytit? Pochlub se svými nejlepšími oddílovými záběry a pošli je do minisoutěže FunTOM 2019. Nejlepší fotografie budou vystaveny po dobu akce a výherci dokonce obdrží fotografie v profi kvalitě a v rámu.

Podmínky pro poslání snímků:

  • Každý oddíl může poslat maximálně deset snímků jako datové soubory. Fotografové musí být autory snímků, které byly přihlášeny jejich jménem.
  • Poslání snímků: pouze jako datový soubor.
  • Formát souboru: JPG (High quality), TIFF (LZW nebo ZIP komprese), maximální velikost 60 MB / soubor. Soubory musí být v RGB. Velikost fotografie: nejméně 3000 pixelů na delší straně, ideální zaslání fotografií v plném rozlišení. Vybrané výherní fotografie budou prezentovány na výstavě ve formátu až 40x60 cm až 50x75 cm. U vybraných snímků si organizátor může vyžádat data v maximální kvalitě.
  • Každá fotografie musí být opatřena názvem a jménem autora (příp. i oddíl). Fotografie musí být originál bez fotomontáží a zásadních změn a úprav (povolený je ořez a odstranění nečistot).
  • Autor dává souhlas k případnému užití pro propagace akcí FunTOM

Souěžní fotografie posílejte na blstak.milan@gmail.com, přijetí soutěžních fotografií do 23.4.2019 do 12:00.