Festival začíná! Tady jsou hlavní informace pro účastníky:

Kam dorazit?

  • Louka u rybníku Rosnička je tady . Pokud přijedeš autem a budeš mít hodně věcí k vyložení, přijeď až k k louce. Zde věci vyložíš a pak odstavíš auto cca 500 m na okrajové parkoviště. Pokud máš jen batoh a stan, zaparkuj auto rovnou na odstavném parkovišti.

Co s sebou? 

  • Bydlet se bude ve stanech přímo u rybníka. Stan si každý zařizuje po své ose. Logicky si vezmi i spacák a karimatku (i na ranní jógu). Prosíme, neber s sebou živá zvířata, maximálně plyšáky. Při registraci ti řekneme, kde si stan postavit. Dále si vezmi čelovku, ešus, lžíci, kelímek nebo hrnek v objemu 0,5 l (eliminujme plastové kelímky od limonád), plavky, ručník (možnost sauny a vodních workshopů), případně deku (pro společný piknik a  chladnější počasí), hygienické potřeby (sprchy a záchody budou zajištěny), tvoje léky (ideálně i lékárničku).

 

  • Vezmi si s sebou i dostatek hotovosti. V areálu festivalu bude stylová kavárna (registrační poplaek zahrnuje pouze společné stravování, ne konzumaci v kavárně), budeš si moct nakoupit v asociačním obchůdku. A pozor! Máme připravené i festivalové limitované specialitky!

Při příjezdu se dostav do info stanu, zaregistruješ se, vyzvedneš si i objednané festivalové tričko a my ti řekneme, kde postavit stan a další věci.