Vyberte stránku

informace

POZOR! Zatím jde o informace pro festivalový ročník 2019. Aktuální informace teprve organizační tým vytváří. Coming soon!

Pro koho

Pro koho

FunTOM je určen pro všechny mladé tomíky i zkušené kmety od 16 let nahoru. Pokud ti není 18 let, budeš potřebovat svého garanta, osobu starší 18 let, která vyrazí s tebou. Garantem může být také někdo ze spřáteleného oddílu. Pokud nemáš ani tuto možnost a chceš se festivalu zúčastnit, ozvi se nám. Rozhoduje věk v době konání akce.

Přijímáme také makače do servisního týmu na pomoc při organizaci. Bude se jednat o konkrétní časový blok v některé části programu. Festival si i tak užiješ. Jako bonus získáš originální FunTOMové triko a nehynoucí vděk organizátorů :-).  Pokud nám chceš pomoci, poznamenej to v registračním formuláři.

Kdy

Kdy

Začátek bude ve čtvrtek 9. května ve 20:00, společné ukončení festivalu a závěrečná Fun Loterie bude v neděli 12. května. v 10:15. Budeme moc rádi, když přijedeš na celou dobu festivalu. Program bude stát za to!

Pokud budeš potřebovat v pátek omluvenku do školy, rádi ti ji poskytneme. Pracujícím omluvenka asi stačit nebude, ale vystavit ji můžeme také :-).

Nenech si ujít ani hodinu této ojedinělé akce!

Místo

Místo

Akce proběhne na okraji Svitav u rybníku Rosnička. Dorazit můžeš vlakem, autobusem, autem či pěšky. Vlakové nádraží je  asi 3 km od rybníku a autobusové nádraží zhruba 2 km od rybníku. Pokud přijedeš autem, parkovat bude možné asi 0,5 km od místa festivalu.

Mapu najdeš ZDE.  Reportáž přímo z areálu si rozklikni v tomto článku.

Ubytování

Ubytování

Bydlet budeme ve vlastních stanech ve stanovém městečku přímo v areálu festivalu. Prosíme, neber s sebou živá zvířata, maximálně plyšáky. V případě nepříznivého počasí proběhne festival přímo ve městě Svitavy a ubytování bude zajištěno ve škole.

S sebou si vezmi:  stan,  spacák, karimatku, čelovku (na běh pro světlušku a aby ses nebál), ešus, lžíci, kelímek nebo hrnek v objemu 0,5 l (eliminujme plastové kelímky od limonád), třeba malý plynový vařič, plavky, ručník, případně deku (pro společný piknik a  chladnější počasí), hygienické potřeby (sprchy a záchody budou zajištěny), léky (ideálně lékárničku).

V pátek ráno bude společný piknik z regionálních potraviny, přivez své skvosty typické pro váš kraj, oddíl, můžeš upéct svojí oblíbenou buchtu atd. 

Do stanu Expo můžeš přivézt oddílová trička, kroniky, táborové artefakty a rekvizity. Vem také kapesné, součástí bude asociační obchůdek. Pokud sis objednal triko FunTOM, nezapomeň 150 Kč.

Do minikina Kin’o’TOM přivez na flashdisku oddílové filmy. A na páteční večerní táborák a pro chvíle oddechu můžeš vzít i nějaký hudební nástroj.

Na sobotní velkou bojovku si vyrob 15-20 papírových koulí.

 

 

Jídlo

Jídlo

Stravu si řeší každý sám nebo ve skupinkách. K dispozici bude jídelní stan s několika plynovými vařiči. Pokud chceš být nezávislý, vezmi si svůj malý plynový vařič, případně si můžeš uvařit jídlo na ohni. Připravena bude horká voda a za drobnou úplatu i polévka. V areálu bude stánek s občerstvením, kávou, studenými nápoji a dobrotami.

Celá akce proběhne na bezalkoholové vlně. Vy starší, respektujte to prosím.

Na místě uděláme společnou objednávku čerstvého pečiva na ráno.

 

Cena

Cena

Udělej si pohodlí, hoď si kostkou a objednej jednu z šesti možností. Anebo jak chceš :-).

1. Musíme si pomáhat (0 Kč)

Nabízíme 10 vstupenek za nabídnutou protislužbu. Například přivezeš zásobu dřeva na celý festival nebo uvaříš bramboračku pro servisní tým. Ale to už necháváme na tobě, fantazii se meze nekladou. Tato nabídka platí do 15.3.2019. Zájemci pište na info@fun-tom.cz. Nápady na protislužby najdeš na bit.ly/protisluzby.

2. Máme vás rádi (350 Kč)

Plná cena akce je 400 Kč, ale protože nám dáváš důvěru platbou do 28. 2. 2019, dostaneš malou slevu. A navíc originální FunTOM placku, která ti přijde poštou.

3. Fifty fifty (400 Kč)

V případě, že jsi ochoten zaplatit do 31. 3. 2019, platí plná cena 400 Kč. Zároveň pro tebe máme originální FunTOM placku, kterou dostaneš při příjezdu na festival.

4. Jako obvykle (500 Kč)

Pokud jsi nestihl zaplatit do 31. 3. 2019, tvoje cena je 500 Kč. Předešlé možnosti ti bohužel unikly, ale nezoufej, máš ještě na výběr 5 a 6!

5. Máte nás rádi (650 Kč)

Do této akce ses zamiloval a chceš jí dát víc než běžný plátce. Wow! To se cení, a tak ti slibujeme navrch dárek, překvapení, na které se můžeš těšit. Pošťák ti ji donese domů.

6. Jsi srdcař, borec (1200 Kč)

Stali jsme se součástí tvého života a ty chceš být součástí našeho festivalu. Když nám to dáš vědět tímto způsobem, pošleme ti dárek, který se ti bude určitě líbit.

 

Po registraci ti přijde na tvůj uvedený e-mail do několika dnů informační zpráva s variabilním symbolem. Až poté prosím uhraď platbu na účet Asociace TOM: 164456389 / 0800.