Přidej se

Pro koho

Pro koho

FunTOM je určen pro všechny mladé tomíky i zkušené kmety od 16 let nahoru. Pokud ti není 18 let, budeš potřebovat svého garanta, osobu starší 18 let, která vyrazí s tebou. Garantem může být také někdo ze spřáteleného oddílu. Pokud nemáš ani tuto možnost a chceš se festivalu zúčastnit, ozvi se nám. Rozhoduje věk v době konání akce.

Přijímáme také makače do servisního týmu na pomoc při organizaci. Bude se jednat o konkrétní úkol v některé části programu. Festival si i tak užiješ. Jako bonus získáš originální FunTOMové triko a nehynoucí vděk organizátorů :-). Pokud nám chceš pomoci, poznamenej to v registračním formuláři.

Kdy

Kdy

Začátek bude ve čtvrtek 9. května v podvečerních hodinách, konec v neděli 12. května dopoledne. Budeme moc rádi, když přijedeš na celou dobu festivalu. Program bude stát za to!

Pokud budeš potřebovat v pátek omluvenku do školy, rádi ti ji poskytneme. Pracujícím omluvenka asi stačit nebude, ale vystavit ji můžeme také :-).

Nenech si ujít ani hodinu této ojedinělé akce!

Místo

Místo

Akce proběhne na okraji Svitav u rybníku Rosnička. Dorazit můžeš vlakem, autobusem, autem či pěšky.

Mapu najdeš ZDE.  Reportáž přímo z areálu si rozklikni v tomto článku.

Ubytování

Ubytování

Bydlet budeme ve vlastních stanech ve stanovém městečku přímo v areálu festivalu. Prosíme, neber s sebou živá zvířata, maximálně plyšáky. V případě nepříznivého počasí proběhne festival přímo ve městě Svitavy a ubytování bude zajištěno ve škole.

Jídlo

Jídlo

Stravu si řeší každý sám nebo ve skupinkách. K dispozici bude jídelní stan s vařiči, případně si můžeš uvařit jídlo na ohni. Také bude na místě možnost nákupu čerstvého pečiva. V areálu bude stánek s občerstvením, nápoji a dobrotami. Celá akce proběhne na bezalkoholové vlně. Vy starší, respektujte to prosím.

Cena

Cena

Udělej si pohodlí, hoď si kostkou a objednej jednu z šesti možností. Anebo jak chceš :-).

1. Musíme si pomáhat (0 Kč)

Nabízíme 10 vstupenek za nabídnutou protislužbu. Například přivezeš zásobu dřeva na celý festival nebo uvaříš bramboračku pro servisní tým. Ale to už necháváme na tobě, fantazii se meze nekladou. Tato nabídka platí do 15.3.2019. Zájemci pište na info@fun-tom.cz. Nápady na protislužby najdeš na bit.ly/protisluzby.

2. Máme vás rádi (350 Kč)

Plná cena akce je 400 Kč, ale protože nám dáváš důvěru platbou do 28. 2. 2019, dostaneš malou slevu. A navíc originální FunTOM placku, která ti přijde poštou.

3. Fifty fifty (400 Kč)

V případě, že jsi ochoten zaplatit do 31. 3. 2019, platí plná cena 400 Kč. Zároveň pro tebe máme originální FunTOM placku, kterou dostaneš při příjezdu na festival.

4. Jako obvykle (500 Kč)

Pokud jsi nestihl zaplatit do 31. 3. 2019, tvoje cena je 500 Kč. Předešlé možnosti ti bohužel unikly, ale nezoufej, máš ještě na výběr 5 a 6!

5. Máte nás rádi (650 Kč)

Do této akce ses zamiloval a chceš jí dát víc než běžný plátce. Wow! To se cení, a tak ti slibujeme navrch dárek, překvapení, na které se můžeš těšit. Pošťák ti ji donese domů.

6. Jsi srdcař, borec (1200 Kč)

Stali jsme se součástí tvého života a ty chceš být součástí našeho festivalu. Když nám to dáš vědět tímto způsobem, pošleme ti dárek, který se ti bude určitě líbit.

 

Po registraci ti přijde na tvůj uvedený e-mail do několika dnů informační zpráva s variabilním symbolem. Až poté prosím uhraď platbu na účet Asociace TOM: 164456389 / 0800.