První pecka! Na FunTOM přijedou Vandráci Vagamundos! Pavel Liška a Jan Révai projeli Střední Ameriku a k nám do Svitav přijedou v pátek (10. 5. 2019) dopoledne. Nenech si to ujít! Podívej se na jejich trailer!

 

 

 

Poslechneš si povídání o jejich cestě na motorkách. Vandrácká výprava začala v Panamě a pak si to už tři Vagamundos zamířili do Kostariky. Tropická země, tropické lijáky a Vagamundos v deštném pralese – pěkná očista těla i duše. Před Hondurasem je varovali všichni a všude, a tak tudy co nejrychleji profrčeli. Chudá země veselých lidí a krásných pláží – to je Salvador, ale Vagamundos se už nemůžou dočkat Guatemaly, kde si od sebe dávají oraz a každý si užívá tuhle krásnou a bezpečnou zemi po svém. Spojují je až mayské ruiny Tikal.

V Belize se prokousávají pralesem k dalším mayským ruinám. Vodopády, úžasný offroad, prostě zenová záležitost. Poslední hranice na jejich cestě jsou ty do Mexika. Tady je čeká i jejich v životě první potápění s lahví na zádech. Vagamundos se středním Mexikem prokousávají až do hor a lesů, kde vymění ocelové oře za ty čtyřnohé a s nimi stoupají dál. Až na vrchol sopky Nevado de Toluca už ale musí po svých

Pavel Liška a Jan Revai Vám řeknou vše, i to, co nemohlo být v televizi…