informace

Pro koho

Pro koho

FunTOM je určen pro všechny mladé tomíky i zkušené kmety od 16 let nahoru. Pokud ti není 18 let, budeš potřebovat svého garanta, osobu starší 18 let, která vyrazí s tebou. Garantem může být také někdo ze spřáteleného oddílu. Pokud nemáš ani tuto možnost a chceš se festivalu zúčastnit, ozvi se nám. Rozhoduje věk v době konání akce.

Přijímáme také makače do servisního týmu na pomoc při organizaci. Bude se jednat o konkrétní časový blok v některé části programu. Festival si i tak užiješ. Jako bonus získáš originální FunTOMové triko a nehynoucí vděk organizátorů :-).  Pokud nám chceš pomoci, poznamenej to v registračním formuláři.

Kdy

Kdy

Začátek festivalu bude ve čtvrtek 19. května 2022 ve 20:00, společné ukončení pak v neděli 22. května dopoledne. Budeme moc rádi, když přijedeš na celou dobu festivalu. Program bude stát za to!

Pokud budeš potřebovat v pátek omluvenku do školy, rádi ti ji poskytneme. Pracujícím omluvenka asi stačit nebude, ale vystavit ji můžeme také :-).

Nenech si ujít ani hodinu této ojedinělé akce!

Místo

Místo

Akce proběhne na okraji Svitav u rybníku Rosnička. Dorazit můžeš vlakem, autobusem, autem či pěšky. Vlakové nádraží je  asi 3 km od rybníku a autobusové nádraží zhruba 2 km od rybníku. Pokud přijedeš autem, parkovat bude možné asi 0,5 km od místa festivalu.

Mapu najdeš ZDE.  Reportáž z minulého ročníku festivalu ti také trochu přiblíží představu o tom, jak to na louce Rosnička vypadá. Video je ZDE.

Ubytování

Ubytování

Bydlet budeme ve vlastních stanech ve stanovém městečku přímo v areálu festivalu. Prosíme, neber s sebou živá zvířata, maximálně plyšáky. 

S sebou si vezmi:  stan,  spacák, karimatku, čelovku, ešus, lžíci, kelímek nebo hrnek v objemu 0,5 l (eliminujme plastové kelímky od limonád), plavky, ručník, případně deku (pro společný piknik a  chladnější počasí), hygienické potřeby (sprchy a záchody budou zajištěny), léky (ideálně lékárničku).

Také si pročti popisy workshopů, na které ses přihlásil, je možné, že nějakou drobnost na ně budeš potřebovat. 

 

Jídlo

Jídlo

Strava bude tento rok řešena společně, zajistí ji organizátoři. Snídaně, obědy a večeře si tedy vozit nemusíš. Jídlo bude připravovat zkušená a sehraná parta brněnských tomíku. Stravování je zahrnuto v registračním poplatku.

Pokud bys měl nějakou závažnou intoleranci jídla, nahlaš ji předem na email info@fun-tom.cz, vymyslíme, co s tím.

V areálu bude kavárnička s občerstvením, kávou, studenými nápoji a dobrotami.

Celá akce proběhne na bezalkoholové vlně. Vy starší, respektujte to prosím.

 

Cena

Cena

Udělej si pohodlí, hoď si kostkou a vyber si jednu z šesti možností. Anebo jak chceš :-).

1. Musíme si pomáhat (0 Kč)

Nabízíme 10 vstupenek za nabídnutou protislužbu. Například přivezeš zásobu dřeva na celý festival nebo napečeš pro celý servisní tým buchty, koláče nebo jiné dobroty. Ale to už necháváme na tobě, fantazii se meze nekladou. Tato nabídka platí do 15. 3. 2022. Zájemci pište na info@fun-tom.cz.

2. Máme vás rádi (900 Kč)

Plná cena akce je 1 000 Kč, ale protože nám dáváš důvěru platbou do 28. 2. 2022, dostaneš malou slevu. V ceně je zahrnuto i stravování.

3. Fifty fifty (1 000 Kč)

V případě, že jsi ochoten zaplatit do 31. 3. 2022, platí plná cena 1 000 Kč. V ceně je zahrnuto i stravování.

4. Jako obvykle (1 100 Kč)

Pokud jsi nestihl zaplatit do 31. 3. 2022, tvoje cena je 1 100 Kč. Předešlé možnosti ti bohužel unikly, ale nezoufej, máš ještě na výběr 5 a 6! V ceně je zahrnuto i stravování.

5. Máte nás rádi (1 400 Kč)

Do této akce ses zamiloval a chceš jí dát víc než běžný plátce. Wow! To se cení, a tak ti slibujeme navrch dárek, překvapení, na které se můžeš těšit. V ceně je zahrnuto i stravování.

6. Jsi srdcař, borec (1 500 Kč)

Stali jsme se součástí tvého života a ty chceš být součástí našeho festivalu. Když nám to dáš vědět tímto způsobem, máš u nás dárek, který se ti bude určitě líbit. V ceně je zahrnuto i stravování.

Po registraci ti přijde na tvůj uvedený e-mail do několika dnů informační zpráva s variabilním symbolem. Až poté prosím uhraď platbu na účet Asociace TOM: 164456389 / 0800.

Samozřejmě pokud by se festival nemohl za špatné epidemiologické situace uskutečnit, peníze zašleme zpět.