informace

Pro koho

Pro koho

FunTOM je určen pro všechny mladé tomíky i zkušené kmety od 16 let nahoru. Je ti 15 let, ale jsi už na střední škole a v oddíle se aktivně zapojuješ jako vedoucí? Přihlaš se také!

Pokud ti není 18 let, budeš potřebovat svého garanta, osobu starší 18 let, která vyrazí s tebou. Garantem může být také někdo ze spřáteleného oddílu. Pokud nemáš ani tuto možnost a chceš se festivalu zúčastnit, ozvi se nám. Rozhoduje věk v době konání akce.

Přijímáme také makače do servisního týmu na pomoc při organizaci. Bude se jednat o konkrétní časový blok v některé části programu. Festival si i tak užiješ. Jako bonus získáš originální FunTOMové triko a nehynoucí vděk organizátorů :-).  Pokud nám chceš pomoci, poznamenej to v registračním formuláři.

Kdy

Kdy

Začátek festivalu bude ve středu 8. května 2024 (program začne ve 20:00), společné ukončení pak v neděli 12. května 2024 dopoledne. Budeme moc rádi, když přijedeš na celou dobu festivalu. Program bude stát za to!

Pokud budeš potřebovat omluvenku do školy, můžeš si ji stáhnout. Samozřejmě ale toto potvrzení musíš doplnit i omluvenkou od tvého zákonného zástupce. Pracujícím omluvenka asi stačit nebude, ale vystavit ji můžeme také :-).

Nenech si ujít ani hodinu této ojedinělé akce! POZOR: Areál festivalu otevřeme pro přijíždějící účastníky ve středu 8. května až ve 14:00. Do té doby organizátoři a domluvení pomocnící makají na přípravách.

Místo

Místo

Akce proběhne na okraji Svitav u rybníka Rosnička. Dorazit můžeš vlakem, autobusem, autem či pěšky. Vlakové nádraží je asi 3 km od rybníka a autobusové nádraží zhruba 2 km od rybníka. Pokud přijedeš autem, parkovat bude možné asi 0,5 km od místa festivalu.

Mapu najdeš ZDE.  Reportáž z minulého ročníku festivalu ti také trochu přiblíží představu o tom, jak to na louce Rosnička vypadá. Video je ZDE. A něco o historii a současnosti rybníku – co najdeš v okolí, jaká je kvalita vody a kdo je amur bílý si přečteš na https://www.rosnicka.svitavy.cz/.

Ubytování

Ubytování

Bydlet budeme ve vlastních stanech ve stanovém městečku přímo v areálu festivalu. Prosíme, neber s sebou živá zvířata, maximálně plyšáky. 

S sebou si vezmi:  stan, spacák, karimatku, čelovku, ešus, alespoň lžíci, kelímek nebo hrnek (NOVINKOU tento rok bude možnost využít zálohované VRATNÉ KELÍMKY S HOŘCI), plavky, ručník, případně deku (pro společný piknik a  chladnější počasí), léky (ideálně lékárničku) a hygienické potřeby (EKO DROGERIE – tekuté mýdlo a šampón bude erární)

Také možná budeš potřebovat nějaké drobnosti na workshopy, které navštívíš. Zatím si můžeš pročíst popisy workshopů z roku 2022, získáš představu.

 

Jídlo

Jídlo

Strava bude řešena společně, zajistí ji organizátoři. Snídaně, obědy a večeře si tedy vozit nemusíš. Jídlo bude připravovat zkušená a sehraná parta brněnských tomíků. Stravování je zahrnuto v registračním poplatku.

Pokud bys měl nějakou závažnou intoleranci jídla, nahlaš ji předem v registračním formuláři. Vymyslíme, co s tím.

V areálu bude kavárnička s občerstvením, kávou, studenými nápoji a dobrotami.

Celá akce proběhne na bezalkoholové vlně. Vy starší, respektujte to prosím.

 

Cena

Cena

1. Musíme si pomáhat (500 Kč)

Nabízíme sníženou cenu výměnou za tvoji protislužbu. Máš nápad, co bys mohl/a nabídnout? Například přivezeš zásobu dřeva na celý festival nebo napečeš buchty pro servisní tým… fantazii se meze nekladou. Zájemci konkrétní protislužbu nabídnou na konci registračního formuláře. Platbu a registraci v tomto případě proveď do 15. 3. 2024.

2. Máme vás rádi (1 300 Kč)

Plná cena akce je 1 500 Kč, ale protože nám dáváš důvěru platbou do 29. 2. 2024, dostaneš malou slevu. V ceně je zahrnuto i stravování.

3. Klasika (1 500 Kč)

Plná cena festivalu. Platba do 8. 5. 2024. V ceně je zahrnuto i stravování.

4. Jsi srdcař, borec (2 000 Kč)

Stali jsme se součástí tvého života a ty chceš být součástí našeho festivalu. Když nám to dáš vědět tímto způsobem, máš u nás překvapení, které se ti bude určitě líbit. Platba do 8. 5. 2024. V ceně je zahrnuto samozřejmě i stravování.

∗ Po registraci ti přijde na tvůj uvedený e-mail do několika dnů informační zpráva s variabilním symbolem. Až poté prosím uhraď platbu na účet Asociace TOM: 164456389 / 0800.