Ohlasy po festivalu

Poděl se s námi o tvůj zážitek z festivalu. Řekni ostatním, jak se ti na FunTOMovi líbilo. Co bys o festivalu napsal/a těm, kteří letos nebyli. Napiš svůj „ohlas“ buď do FB skupiny „FunTOM 2024“ nebo na info@fun-tom.cz. Rádi ho zde zveřejníme.

Pokud chceš vzkázat něco organizátorům anonymně, využij formulář s hodnocením festivalu.

Z dotazníků:

FunTOM naplnil mé očekávání na 100%!!! Byla jsem na všech třech ročnících a naprosto nejlepší ročník (zatím 😉). Odnáším si spoustu zážitků, pár nových přátelství, nové zkušenosti a spoustu inspirace od ostatních.

Harmonogram celého festivalu byl promyšleně sestavený, a každý si jej mohl „našlapat“ podle svého. Dovolenou na tuto pětidenní akci jsem si v práci nahlásila (a byla mi schválena) už v lednu.

Jaké workshopy mě zaujaly? Moc se mi líbilo zpracování Písniček a srandiček k táboráku, hodně mě to inspirovalo a využiji tyto zkušenosti na našich akcích! Inspiromat o oddílových cestách byl jednoznačně nejvíce edukačním programem na celé akci. Dozvěděl jsem se doopravdy neskutečné množství informací, především od TOM Kadao. A velice mě to inspirovalo zorganizovat podobné výjezdy s oddílem do zahraničí.

Hromadné programy se mi líbily moc, každý měl něco do sebe – určitě popřemýšlím, jak vymyslet bojovku podobnou té velké společné a jak bychom mohli s oddílem pomoct ostatním. Já sama jsem si odnesla chuť se zapojit do projektu Stezky z lásky a slib, že jednou dám celou Stezku Českem.

Jaká byla kuchyně? Výborná!!!!!!!!!!!!! Vždy velký luxus. Mám nějaké potravinové omezení a servis byl výborný. A to tiramisu, jako haló?!? Přes rok kvůli své porouchanosti jsem neměla žádný zákusek a tiramisu bylo libové. K tomu kávička od Kaskiho = ráj na zemi

Kromě zajímavých aktivit, kterých bylo na festivalu nesčetně, jsem poznal i nové super lidi, se kterými jsem si toho měl spoustu, co říct. A taky jsem se potkal s lidmi, které znám z jiných mezioddílových akcí, které bych už nebýt FunTOMa, jindy a jinde nejspíš nepotkal.