Program

představujeme základní kameny festivalu. 


Z široké nabídky aktivit si můžeš vybrat to, co tě zajímá nejvíce. Namixuj si program dle svého gusta. Zábava je zaručena. Sleduj nás, program budeme postupně doplňovat a zpřesňovat.

Hořcová výzva pro pokročilé

Hořcová výzva pro pokročilé

Byly v Hořcové výzvě úkoly, které jsi hravě splnil? Tak tady budeš mít možnost potvrdit svoje síly a plnit další výzvy, které jsou pro pokročilé matadory.

Setkání s významnými osobnostmi

Setkání s významnými osobnostmi

Potkáš naživo lidi, které znáš z médií. Ať už to jsou známí cestovatelé, osobnosti české kultury a současného dění, sportovci nebo třeba žurnalisté a komentátoři.

Ukaž se!

Ukaž se!

Workshopy a přednášky úctyhodných tomíků, to musíš vidět! Ale můžeš se zapojit i ty. Znáš či umíš něco zajímavého a inspirativního? Od rozdělávání ohně pomocí luku až po některý z netradičních sportů? Přihlas se do tohoto programu jako přednášející. Napiš nám na info@fun-tom.cz svůj nápad.

20x20

20x20

V tomto programu vystoupí inspirativní tomícké osobnosti. Účinkující budou prezentovat sami sebe, svou práci, své projekty či koníčky prostřednictvím slideshow složené z 20 obrázků, z nichž každý musí okomentovat během 20 vteřin. Smyslem je dozvědět se něco více o lidech okolo sebe, pobavit se a nabrat inspiraci.

Dobročinnost

Dobročinnost

K tomu udělat dobrý skutek bude příležitost i tady na festivalu. Není nad to společnými silami pomoci dobré věci. Také zjistíš, jak například pomáhají během roku svému okolí ostatní oddíly.

Velká hra

Velká hra

Dobrá zábava i napětí při stíhání záhadného fantoma. Tady nejsme na akci pro malé děti! Takže, kdo se bojí, nesmí do lesa!

Večerní divadla a koncerty

Večerní divadla a koncerty

Večery festivalu budou patřit hudbě a divadlu. Ve vlastních řadách máme muzikanty a dokonce i kapely, které to umí rozjet. A kdo dál vystoupí na pódiu pod září reflektorů? To zatím zůstane utajeno. Vezmi si na FunTOM své hudební nástroje, budou se určitě hodit!

Expo

Expo

Expo je velký tomícký stan, který představí naši organizaci v celé její šíři a slávě. Na jednom místě se sejdou vydané knihy, časopisy Tomík, trička z táborových škol, ale také třeba vaše kroniky, fotografie či videa z akcí. Chceme ti nabídnout jedinečnou příležitost vidět vše pohromadě a udělat si obrázek o kompletní nabídce tomíků.

Doprovodné programy

Doprovodné programy

Čas mezi hlavními body programu můžeš trávit v relax zóně u dobré kávy či čaje a deskové hry. Nebo si můžeš prostě jen polenošit v hamakách a poklábosit s ostatními. Případně se s kámošema projet na koloběžkách v přilehlých lesích.